התקנת תריסים חשמליים

בחירת תריסים

איך תעשו את זה נכון?

בימינו, כמעט ולא ניתן למצוא בית ללא תריסים ובעידן השפע בו חשיבות העיצוב תופסת תאוצה מרגע לרגע, חשוב להתאים את עיצובו של התריס לעיצוב החלון, הדלת ולחלל הבית או המשרד. רבים אינם יודעים זאת- אך בימינו ניתן למצוא תריסים בכל הצבעים ולא רק בצבע אפור או לבן. כמו כן, ניתן לרכוש תריסים אשר עשויים ממגוון חומרים וממגוון סוגים. חשוב לדעת כי הטקסטורה וסוג החומר משפיעים על האווירה בחלל- ניתן לרכוש תריסים אשר עשויים מברזל, תריסים אשר עשויים מעץ, תריסי אלומיניום או תריסי פלסטיק.

אך השאלה המרכזית היא- כיצד בוחרים?

אז איך בוחרים את התריס?

לפני שתבחרו את התריסים, רצוי לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

  • האם יש מגבלה בחזית הבית- בבניינים רבים צריכים הדיירים לשמור על אחידות חזותית בחזית הבית ולכן אסור לפגוע בחזית הבית ולגרום לה להיראות יוצאת דופן מיתר הדירות.
  • האם אתם מעוניינים לרכוש תריס בעל מראה אסתטי ומרשים בתוך הבית ומחוץ לבית?
  • האם אתם משתמשים במפתח, בדלת, בחלון, ובמרפסות- הפנימית והחיצונית באופן יומיומי או אחת לתקופה?

השאלות הללו יסייעו לכם לבחור את התריס המתאים ביותר. קחו למשל את התריס החשמלי – תריס זה מורכב משלבים אשר עשויים מאלומיניום משוך או מאלומיניום מוקצף. התריסים הללו יתאימו לכל מטרה ויענו על שלושת השאלות ששאלנו את עצמנו לפני כן. התריס החשמלי הינו עמיד ביותר ומחזיק מעמד למשך זמן רב הודות לתנועה המכנית והמבוקרת. כמו כן, שומר התריס החשמלי על מראה חזית המבנה ויכול להיות אלמנט מבודד. מעבר לזאת- שומר התריס החשמלי על המראה המעוצב של הבית.

כעת נבחן את תריסי הברזל – התריסים הללו חזקים ועמידים ביותר אך כבדים יותר ולכן קשה יותר לתקן אותם. לעמת תריסי הברזל, תריסים מעץ משווים לחלל מראה פסטורלי וניתן לראות אותם במושבים. חסרונם של תריסי העץ הוא שהם אינם בטיחותיים כל כך.

תריסי הפלסטיק הינם מוכרים ביותר והם נמצאים בבתים רבים אשר ממוקמים באזור השפלה ובאזור מישור החוף, הסיבה לכך היא שהאזורים הללו לחים וקרובים לים. התריסים הנפוצים הינם תריסי גלילה ותריסי הזזה.

מעוניינים לקבל ייעוץ ולבצע התקנה?

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי מבעל מקצוע מיומן, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "תריסי ניר". נשמח לעמוד לשרותכם ולהתקין לכם את התריסים המתאימים ביותר.